Prejsť na obsah

Startup, ktorý za vás pošle hocikomu anonymne balíček gumených penisov! :)

V poslednom čase sa ako keby roztrhlo vrece so startupmi, ktoré majú niečo spoločné s penismi. Len pred troma týždňami sme vám priniesli článok o americkom startupe Penised.com, ktorý za menší poplatok vloží penis do loga vašej konkurencie. A neubehol ani mesiac a máme tu zase niečo nové. DicksByMail.com je názov novej služby, ktorá taktiež za menší poplatok za vás zašle úplne anonymne hocikomu balíček gumených penisov (áno, čítate dobre, medvedíky už zrejme vyšli z módy ;) ).

Ako hovorí stránka tohto projektu, celá služba vznikla s cieľom vyčariť ľuďom úsmev na tvári. Ako sa tu ďalej píše, tak gumené penisy v balíčku, ktoré sa dodávajú len s odkazom: Zjedz balíček penisov (Eat a bag of dicks), sú určené pre dve skupiny ľudí. Prvou skupinou sú ľudia, ktorým chcete vyčariť úsmev na tvári alebo si z nich len tak vystreliť a druhou sú ľudia, o ktorých si myslíte presne to, čo im chcete aj poslať :) Nižšie si môžete pozrieť promo video tejto služby.

Zrejme si väčšina ľudí myslí, aká to je hlúposť a že to v živote nemôže zarobiť. Avšak ako tomu bolo v prípade Penised, tak aj DicksByMail sa dokázalo dostať do sveta virálnou cestou, teda šírením medzi ľuďmi. Zakladateľ služby, ktorý sa predstavuje pod pseudonymom Dick Richards má údajne 29 rokov a je kanadským barmanom. To už však je zrejme minulosťou, pretože ako prezradil portálu BuzFeed, aktuálny počet objednávok sa pohybuje okolo 2000 denne, čo pri cene 15 dolárov za balíček môže byť rozhodne lepší biznis, ako robiť barmana.

Ak by z vás mal niekto záujem službu otestovať, dobrou správou je, že je to možné aj zo Slovenska, stačí prichystať si 25 dolárov (15 za balíček a 10 za poštovné) a môžete si anonymne vystreliť alebo hocikomu povedať, čo si o ňom myslíte a to hocikde na svete :)

bag of dicks

Komentáre

Najnovšie