Prejsť na obsah

Startup Grind Bratislava s Michalom Pastierom už dnes večer!

Startup Grind Bratislava pokračuje už dnes večer ďalším zo série eventov zameraných na inšpiratívne rozhovory so zaujímavými podnikateľmi, ktorí majú už čo to za sebou.

Viete čo majú spoločné firmy ako Zaraguza, Exponea a GoBigname? Správna odpoveď je Michal Pastier. Tento neuveriteľne kreatívny človek bude už dnes večer hosťom ďalšieho Startup Grind Bratislava, ktorý začína o 18:30 v bratislavskom HubHube (Twin City B, Mlynské Nivy 12). Jeho hlavnou témou bude ako prekonať problémy v biznise kreativitou.

Michala Pastiera zrejme väčšine z vás predstavovať ani netreba. Je spoluzakladateľ a kreatívny riaditeľ úspešnej reklamnej agentúry Zaraguza a štúdia GoBigname. Zaraguza je podľa YouTube najkreatívnejšou agentúrou na Slovensku a v Čechách. Michal sa taktiež umiestnil v rebríčku  Top 100 európskych inovátorov od Google a Financial Times. Vyhral taktiež biznis kategóriu v rebríčku 30pod30 od slovenského Forbesu. Je najmladším držiteľom prestížneho ocenenia FILIP pre výnimočný prínos slovenskej reklamnej oblasti. Verí v silu dát a kreativitu, aj preto aktuálne pracuje pre slovenskú SaaS spoločnosť Exponea.

Poďte sa učiť od tých najlepších, takúto dávku kreativity nikde od nikoho len tak nedostanete. Práve preto by ste nemali chýbať na dnešnom Startup Grind Bratislava ani Vy. Posledné lístky zoženiete TU. Viac informácií nájdete aj na FB stránke eventu.

 

Foto: sme.sk

Komentáre

Najnovšie