Prejsť na obsah

Startup Grind Bratislava s Jurajom Vaculíkom už dnes večer!

Startup Grind Bratislava pokračuje už dnes večer ďalším zo série eventov zameraných na inšpiratívne rozhovory so zaujímavými podnikateľmi, ktorí majú už čo to za sebou. Rovnako to bude aj na v poradí už osemnástom pokračovaní.

Dnes večer si totižto budú môcť hostia vypočuť známeho slovenského podnikateľa Juraja Vaculíka, ktorý stojí za jedným z globálne najznámejších slovenských startupov – Aeromobil. Pred pár týždňami tento práve spustili predobjednávky na toto lietajúce auto zo Slovenska a rovnako aj oznámili jeho cenu – 1,3 milióna eur. Celý príbeh od vzniku idey, cez jej realizáciu, všetky prekážky až do dnešného dňa sa dozviete už dnes večer priamo od Juraja. A môžete sa ho spýtať aj na čokoľvek iné, čo vás bude zaujímať.

Juraj Vaculik aeromobil sugba

Začiatok je naplánovaný na 19:00 a event sa uskutoční v Bináriu v Mlynskej Doline (Staré Grunty 18). O 18:00 sa otvárajú brány a na programe je networking spojený s občerstvením, rovnako ako aj po konci programu od 20:00 do 21:00. Svoj lístok si môžete zakúpiť priamo TU. Viac informácií nájdeš aj na facebook stránke eventu. Lepší a inšpiratívnejší program na dnešný večer určite nenájdeš, takže určite zavítaj dnes večer, 6. júna 2017 o 19:00 do Binária! :)

Komentáre

Najnovšie