Prejsť na obsah

Slovenský Kickresume na medzinárodnom poli, pomôžte im zviditeľniť sa a využite Premium verziu zdarma

Slovenský startup Kickresume patrí medzi známe slovenské startupy, ktoré sú na startupovej mape nejaký ten rôčik. Za tento čas sa im podarilo dosiahnuť na slovenské pomery dosť úspechov, no a teraz aktuálne zažívajú ďalší.

Kickresume, ktoré vzniklo v bratislavskom The Spot sa totižto dnes dostalo na známu stránku Product Hunt, na ktorej sa dennodenne objavujú nové projekty, ktoré sa touto cestou dokážu dostať k používateľom z celého sveta. Za jednotlivé projekty je možné hlasovať a taktiež sa ich pýtať rôzne otázky, poprípade im napísať svoj názor alebo niečo podporné. Čím viac hlasov a otázok, tým vyššie je startup umiestnený.

Kickresume team

Presne toto od vás aktuálne potrebuje aj slovenský Kickresume. Zahlasovať a spýtať sa ich čo vás zaujíma môžete priamo TU. Navyše ako odmenu od tohto slovenského startupu dostanete zdarma na 30 dní Premium verziu ich produktu, ktorým sú unikátne CV-čká, ktoré zaujmú pri každom pohovore a ktoré keď vyskúšate, tak už nikdy nebudete tvoriť svoj životopis vo Worde. Kickresume sme taktiež pred nejakým časom vyspovedali a náš rozhovor s chalanmi si môžete prečítať TU. Držíme Kickresume palce v ich ceste na globálny trh a v ich celosvetovom zviditeľnení! :)

Komentáre

Najnovšie