Prejsť na obsah

Slovenský fond Neulogy Ventures oznamuje už svoju siedmu tohtoročnú investíciu

Slovenský investičný fond Neulogy Ventures je tento rok na nezastavenie. Len pred pár dňami oznámili svoju šiestu investíciu v roku 2015, ktorá išla do známeho slovenského startupu Staffino, ktorý dnes mimochodom oznámil ďalšie novinky. Predchádzajúce investície išli do slovenských startupov Profifox a ixworx, väčšia series A investícia išla následne do slovenského startupu Streamstar, štvrtou tohtoročnou investíciou bola seed investícia do slovenskej online optiky Eyerim a piata išla do bulharského startupu sídliaceho v Bratislave Ingen.io.

Najnovšiu investíciu tohto slovenského fondu dostal člen mníchovskej Wayry, slovenský startup DoučMa.sk. Tento startup je tvorcom online platformy spájajúcej študentov a tútorov. V súčasnosti aj pod názvom Meet’n’learn táto platforma pôsobí v Nemecku, Rakúsku, Českej republike a na Slovensku. Ako Neulogy Ventures informuje na svojom blogu, zakladateľ a CEO DoučMa.sk Juraj Svinčák má množstvo podnikateľských skúseností z online trhov. Ako sám Juraj povedal, „získanie nového partnera a investície je pre nás mimoriadne dôležitá a pozitívna správa. Tešíme sa na ďalší rozvoj spoločnosti umožnený práve zapojením Neulogy Ventures.”

Investícia od Neulogy Ventures, ktorej výška zverejnená nebola (my tipujeme už tradičných 200 tisíc €), bude použitá na posilnenie pozície startupu DoučMa.sk na trhoch, kde v súčasnosti pôsobí, rovnako ako aj v ich ďalšej geografickej expanzii. Doučma.sk blahoželáme k obdržanej investícii a držíme palce v ich expanzných plánoch a Neulogy Ventures blahoželáme k už siedmej tohtoročnej investícií, ktorou sa opäť dostávajú do novej oblasti! :)

Komentáre

Najnovšie