Prejsť na obsah

Slovenský DRONE N BASE 2.0: Nová dimenzia herných dronov!

Spoločnosť Anima Technika s.r.o. vyvinula novú hernú platformu, ktorá spája virtuálny svet s realitou. Hra, v ktorej sa ocitnete v koži pilota drona, ktorý bojuje o územie, či závodí s nepriateľskými dronmi. Rovno vo Vašej obývačke či kancelárii. V novej, vylepšenej verzii.

Drone n Base je prvá multižánrová hra s dronmi, ktorá premení Vašu obývačku či kanceláriu na bojové pole alebo pretekársku dráhu vybudovanou z Base-ov. Base funguje ako elektronická základňa, ktorá sa zmení podľa výberu hry na checkpoint, power up, špeciálnu zbraň či nemocnicu. To všetko ovládate aplikáciou na Vašom smartfóne či tablete.

08 Drone n Base - How it works

Vo vylepšenej verzii sa môžete tešiť napríklad na tieto nové features:

  • Automatické držanie výšky – intuitívne ovládanie drona
  • Singleplayer a multiplayer hry
  • Aplikácia okrem ovládania Drona zahŕňa aj Drone academy a ďalšie nové hry
  • Nový unikátny dizajn
  • Dron mení farby podľa výberu hráča – lepšia rozpoznateľnosť svojho Drona
  • Bezpečnostné odnímateľné chrániče vrtúľ
  • Rýchla nabíjačka vstavaná v Base schopná nabiť naraz 4 batérie
  • Nový softvér v Base

Projekt Drone n Base 1.0 sa objavil v mnohých médiách akými sú CNET, Gizmag či 9GAG. Na crowdfundingovej platforme Indiegogo vyzbieral viac ako 24 000 USD len behom 30 dní. To však nie je všetko. Tím projektu Drone n Base získal 27. mája 2016 cenu od Slovak-American foundation v hodnote 35 000 USD. Spoločnosť Anima Technika s.r.o využije tieto finančné prostriedky na  rozvoj obchodných príležitostí na americkom trhu, ktorý je momentálne najväčší v tomto produktovom segmente.

07 Drone n Base - Game pack

Nový Drone n Base 2.0. skutočne obsahuje mnoho vychytávok, o ktoré by si nemal prísť, ak aj ty túžiš po akčnej zábave. Preto neváhaj a pozri ich e-shop: http://www.dronenbase.com

Video, ktoré tím natočil v spolupráci s Red Bull prezentuje, akú zábavu zažívajú hráči s Drone n Base:

Na video s novým dizajnom sa môžeš tešiť už čoskoro :)

Komentáre

Najnovšie