Prejsť na obsah

Šéf Hyperloopu Dirk Ahlborn bude dnes večer v bratislavskom Spote, príď sa s ním stretnúť aj ty!

Je to niečo vyše mesiaca, odkedy sme vám priniesli informácie o možnej výstavbe expresnej pozemnej dopravy, ktorá by mala prechádzať našim hlavným mestom.

Začiatkom marca sa šéf spoločnosti Hyperloop Transportation Technologies Dirk Ahlborn objavil na Slovensku kvôli podpisu memoranda o možnej budúcej spolupráci. Tá by mala znamenať možnosť výstavby expresného vákuového dopravného systému Hyperloop, za ktorým okrem iných stojí aj samotný majiteľ spoločnosti Tesla Elon Musk. Systém, ktorého trasa by mala viesť z Bratislavy do Viedne a Budapešti by pasažierov dopravil z nášho hlavného mesta do Viedne len za 8 minút! Viac informácií o Hyperloope nájdete v našom článku.

dirk ahlborn hyperloop

dnes večer od 17:00 do 19:00 v The Spot máte možnosť stretnúť sa so šéfom HTT Dirkom Ahlbornom aj vy. Vstup je bezplatný a celý event sa bude niesť v neformálnej diskusnej atmosfére. Viac informácií nájdete aj na Facebook stránke eventu. Takže ak ste nadšencom Hyperloopu, alebo vás zaujímajú nejaké ďalšie informácie o tomto systéme, určite zavítajte dnes večer do Spotu v OD Dunaj na námestí SNP v Bratislave! :)

Komentáre

Najnovšie