Prejsť na obsah

Prichádza Rekonect, klasický papierový zápisník 21. storočia!

Milovníci zápisníkov, notesov a diárov zbystrite svoju pozornosť! Zabudnite na staré zakladače a škaredé dierkovanie papiera. Na trh prichádza prvý magnetický zápisník Rekonect, vďaka ktorému bude zapisovanie myšlienok či kreslenie omnoho jednoduchšie.

Čím je vlastne tento zápisník iný oproti tým, ktoré máte doma? Na prvý pohľad ide o obyčajný čierny notes s bielym papierom. Ak však budete chcieť vo svojom notese vybrať stranu, bude vás to zrejme stáť veľa síl, vytrhnúť stránku presne bez nepekných „vytrhancov“ (určite to dobre poznáte). A práve tu sa začína zábava s Rekonectom. S týmto čarovným zápisníkom už nikdy nebudete mať škaredé vytrhané stránky, nakoľko stránku jednoducho vyberiete a vložíte v notese tam, kam si budete želať. Ak chcete písať na stole, jednoducho stranu vyberiete a keď svoje dielo dokončíte, stránku vložíte do zápisníka presne tam, kam chcete.

rekonect

Táto skvelá funkcia je možná vďaka radu magnetov, ktoré sa nachádzajú v chrbte notesa. To vytvára možnosť nosiť perá s kovovými časťami priamo v notese. Ak sa bojíte, že by papiere z notesa vypadávali, môžete byť bez obáv. Zápisník je vyrobený z umelej kože s vysoko odolnou gumičkou, ktorá zápisník uzatvára. Notes obsahuje 120 strán (60 hárkov) a je k dispozícií s čistým, linkovaným, bodkovaným alebo štvorčekovým papierom. Papier si môžete kúpiť aj samostatne, takže váš notes môže obsahovať rôzne typy papierareconect01

Autorom tohto jednoduchého a skvelého nápadu je spoločnosť  CJ Good-Man z Californie. Zápisník získaval finančné prostriedky prostredníctvom kampane na Kickstarteri, kde sa mu podarilo vyzbierať viac ako 200 tisíc dolárov. Rekonect si môžete predobjednať TU na oficiálnej webovej stránke za 39 dolárov aj vy.

 

Komentáre

Najnovšie