Prejsť na obsah

Poznáme slovenských víťazov Central European Startup Awards!

Včera večer boli vyhlásení slovenskí víťazi stredoeurópskej startupovej súťaže CESA – Central European Startup Awards. Vo väčšine krajín už boli víťazi známi, my sme si však museli trošku počkať na 4 mená, ktoré postúpia do veľkého stredoeurópskeho finále 30.5.2014 v Budapešti. Minulý týždeň sme vám ukázali všetkých slovenských semifinalistov v 4 kategóriách a veríme, že čo najviac z vás sa taktiež zapojilo do hlasovania za vašich favoritov na Facebooku.

V prvej kategórií Startup of the year vyhral spomedzi 5 kandidátov startup Dispatcher, ktorý je práve jedným z troch slovenských účastníkov aktuálneho druhého kola v pražskom akcelerátore Wayra. V kategórii Best designer startup sa stal slovenským víťazom startup Kickresume, ktorý je aktuálne v akcelerátore TechPeaks v talianskom Trente a o ktorom ste sa mohli viac dozvedieť aj v našej nedávnej Startupovej šestke. Kategóriu Best service provider vyhral The Spot, ktorý sa dá považovať za jedného zo zakladateľov startupového ekosystému na Slovensku. Ocenenie Founder of the year vyhral Michal Trnka, šéf agentúry Phirational, ktorá stojí napríklad za prvou slovenskou startupovou mapou.

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme a držíme im palce na veľkom budapeštianskom finále, kde bude tá najsilnejšia konkurencia z celej strednej Európy. Určite nás budú reprezentovať najlepšie ako vedia, tak Slovensko do toho! :)

Komentáre

Najnovšie