Prejsť na obsah

Už dnes začína jeden z top startupových európskych eventov. Pioneers Festival 2013 sa uskutoční v krásnom Hofburgskom paláci v samom centre Viedne. Lístky sú už beznádejne vypredané, preto ak ste si lístok nekúpili dopredu, na Pioneers Festival 2013 sa už nedostanete. Startupman však na tomto evente nebude chýbať a prinesie vám tie najzaujímavejšie a najhorúcejšie informácie zo svetového startup prostredia.

Na Pioneers Festivale 2013 sa zídu veľké startupové mená z celého sveta. Zoznam starostlivo vybraných spíkrov, ktorí budú celé dva dni baviť vyše 2000 návštevníkov nájdete tu http://pioneers.io/festival/speakers-2013 a všetky startupy, ktoré sa na tejto obrovskej akcii zúčastnia nájdete tu http://pioneers.io/festival/startups . Vďaka blízkosti Viedne sa na tomto evente ukážu aj ľudia zo slovenského startup prostredia, ako napríklad Spoťáci Ivan DebnárMatej FtáčnikBoris Šebošík, organizátor bratislavského Startup Weekendu Mišo Maxo Maxián, chalani zo Sli.do Peťo KomorníkFrantišek Krivda, ale aj veľké meno slovenského IT a startup prostredia a šéf WebSupportu Mišo Truban a šéf slovenského Google Rasťo Kulich.

Ak sa Pioneers Festivalu 2013 nezúčastníte, určite sledujte Startupers.sk, kde nájdete tie najzaujímavejšie informácie a reportáže z tohto fantastického startup eventu.

Pioneers Festival 2013

Komentáre

Najnovšie