Prejsť na obsah

OverBot je plnokrvný Slovák! V materinskom jazyku Vám overí doménu, zjedná ceny a ešte má aj zmysel pre humor

Najväčší slovenský poskytovateľ internetového priestoru, spoločnosť WebSupport, prináša jedinečnú technologickú novinku. A to úplne prvého slovenského komerčného Messenger bota.  

Nie je novinkou, že spoločnosť Facebook už v apríli predstavila chatovacích botov na konferencii F8, vďaka ktorým dáva spoločnostiam možnosť ponúknuť svojim klientom zákaznícku podporu, poradenstvo v e-commerce, contente, ale hlavne interaktívny zážitok. Avšak OverBot od WebSupportu (alebo aj Over – ako sa Vám sám aj predstaví) je prvý slovenský chatovací bot, ktorý sa špecializuje najmä na overenie voľných domén a zjednávanie ceny za .eu doménu. Teda ak napríklad chcete registrovať doménu ale nesedí Vám jej cena, navrhne Vám prijateľnú zľavu. V prípade, že pri registrovaní Vašej značky použijete OverBota, sa Vám preto podarí tiež ušetriť.

Vo WebSupporte radi prinášame inovatívne riešenia pre našich zákazníkov a OverBot je jedným z nich. Vieme, že svet sa zjednodušuje a automatizácia číha na každom rohu, preto sme sa rozhodli vkročiť do týchto vôd ako prví a skúsiť tak priniesť na Slovensko opäť raz niečo svetové. Takto vznikla idea vytvoriť automatizovaného chatovacieho Messenger bota – nášho vlastného OverBota, ktorý má meno a s ktorým sa dá skutočne pokecať,“ povedal Rchard Čermák, Brand  & Content Manager spoločnosti WebSupport. „OverBot je jednoducho prítomný takmer odkiaľkoľvek, stačí mať pri sebe mobil a internetové pripojenie, ktoré je dnes doslova všadeprítomné. OverBot následne v rámci jednoduchých príkazov prezistí, či je zvolená doména voľná a ak budete súhlasiť, skúsi s vami vyjednať jej cenu,“ dodal Richard Čermák.

overbot-6b

Okrem toho mu jeho inteligencia dovoľuje pomôcť Vám s vymýšľaním kreatívnych a vtipných názvov pre Vaše domény.  Toto a ďalšiu škálu tém zvládne bez problémov a ešte Vám na požiadanie prihodí aj nejaký ten vtip. Jednou z výhod komunikácie s ním sú tiež príkazy na rýchlu navigáciu, pomocou ktorých môžete prejsť rovno k veci a nestrácať čas. Na konverzáciu s Overom sa budete určite tešiť!

Spoločnosť WebSupport pripravila Overbota pod taktovkou agentúry Triad Advertising, a už teraz sa ním pomocou aplikácie Facebook Messenger pre smartfóny, alebo zadaním unikátnej adresy m.me/overbot môžete rozprávať.

Ak máte chuť pozrieť si ukážku konverzácie s Overom, pozrite si video.

Komentáre

Najnovšie