Prejsť na obsah

Odovzdávanie slovenských startup Oscarov StartupAwards.SK 2014 sa blíži, pozrite sa na finalistov!

Zrejme najprestížnejšia startupová udalosť na Slovensku StartupAwards.SK, nazývaná aj slovenský startup Oscar, sa po roku opäť blíži. Ak ste minuloročné vyhlasovanie najlepších slovenských startupov zmeškali, môžete si ho pripomenúť vďaka nášmu reportu z tohto eventu. O čo sa na StartupAwards.SK 2014 tento rok hrá, sme písali už skôr, takže ak to náhodou ešte neviete, tu to zistíte. Mimochodom, príde aj prvý ľudský Cyborg! :)

Tento rok sa bude opäť vyberať v štyroch kategóriách Digital, Art & Design, Science a Society, kde v každej budú tri startupy, takže celkový počet finalistov sa nezmení, bude ich opäť dvanásť. Dnes sme sa dozvedeli ich mená, tu sú.

StartupAwards.SK 2014 final

Veľké vyhlasovanie víťazov sa uskutoční už 28.11.2014 v historickej budove SND a zostáva už len zopár lístkov, takže kto tento nezabudnuteľný event nechce zmeškať, mal by sa poponáhľať a kúpiť si svoj lístok priamo TU. Okrem vstupu na event samotný sa vďaka nemu dostaneš aj na legendárnu afterparty, ktorá vyhlasovanie slovenských startup Oscarov rok čo rok zakončuje. Nech už StartupAwards.SK 2014 dopadne akokoľvek, sú už teraz isté dve veci. O celom evente a víťazoch jednotlivých kategórií sa všetko podstatné dozviete na Startupers.sk a každopádne bude zaručene platiť staré športové pravidlo, sláva víťazom, česť porazeným! :)

Komentáre

Najnovšie