Prejsť na obsah

Nový Office 2016 si môžete vyskúšať už dnes aj keď oficiálne príde až na jeseň

Microsoft toho so svojim Officom stihol za posledný rok celkom dosť. Program, ktorý bol pôvodne určený len pre počítače je už aktuálne dostupný na rôznych platformách a taktiež zariadeniach. Okrem Officu pre iOS a Android tablety, priniesli a vylepšili v Microsofte aj verzie pre Mac, iPhone a aj tú webovú. Tým pádom môžete so svojimi dokumentami pracovať skutočne úplne všade. Ako píše šéf marketingového tímu Jared Spataro na firemnom blogu, aj napriek množstvu vylepšení za posledný rok ostáva aj naďalej najdôležitejšou desktopová verzia pre počítače.

Microsoft Word 2016

Tento rok na jeseň by mala prísť na trh ďalšia vylepšená verzia programu Office s označením 2016. Avšak Microsoft už včera vypustil skúšobnú verziu tohto najnovšieho pripravovaného programu. Tá bude obsahovať množstvo vylepšení, samozrejmosťou je OneDrive cloudové úložisko, vďaka ktorému budete mať svoje dokumenty na všetkých zariadeniach, taktiež budete mať možnosť spolupráce na dokumentoch, kedy naživo uvidíte kto, čo a kde práve v dokumente upravuje a množstvo ďalších noviniek.

Microsoft Powerpoint 2016

 

Office 2016 sa samozrejme stále vylepšuje a aktuálne ešte neobsahuje všetky funkcionality, ktoré bude obsahovať oficiálna verzia. Microsoft však bude pridávať nové funkcie každý mesiac. Ak Office 2016 chcete vyskúšať aj vy, môžete si ho stiahnuť priamo TU. Microsoft však varuje, že nová testovacia verzia môže ešte občas nefungovať tak, ako by mala, takže pozor na to! :)

Microsoft Excel 2016 Microsoft Outlook 2016

Komentáre

Najnovšie