Prejsť na obsah

Neulogy Ventures ohlasuje prvé dve investície do slovenských startupov

Novootvorený slovenský investičný venture fond Neulogy Ventures, ktorý má na starosti vrámci iniciatívy JEREMIE spravovanie peňazí zo štrukturálnych fondov a od 33 súkromných investorov, ohlasuje prvé dve investície. Tie oznámili v utorok v Nu Spirit Clube v Bratislave na evente usporiadanom pri príležitosti začiatku fungovania tohto fondu. Za Neulogy Ventures stojí okrem zakladateľa spoločnosti Neulogy Ivana Štefunka aj Jaro Ľupták a Miška Jacová.

Neulogy Ventures

Prvou seed investíciou je 200 tisíc eur do startupu z dielne WebSupportu a víťaza minuloročných StartupAwards 2013 InHiro. K tomu sa pridáva 100 tisíc eurami aj otec tohto projektu Michal Truban a jeho WebSupport, ako materská spoločnosť InHira.

Druhú seed investíciu v rovnakej výške 200 tisíc eur dostal startup Milana Steskala a Igora Holasa Youcognize, ktorý je práve v akcelerátore TechPeaks v talianskych Alpách a o ktorom ste sa mali možnosť dozvedieť viac v našej nedávnej startupovej šestke.

Obom startupom, ako aj fondu Neulogy Ventures blahoželáme k úspešným investíciám a držíme im palce! Veríme, že s investíciami do množstva potenciálnych slovenských startupov sa vďaka Neulogy Ventures roztrhne vrece:)

Komentáre

Najnovšie