Prejsť na obsah

Na svete je startup, ktorý vloží za pár dolárov penis do loga vašej konkurencie

Kreativita ľudí a ľudská fantázia skutočne nepozná hraníc a to, že dnes sa dá zarábať skutočne na hocičom potvrdzuje aj nasledujúci startup, ktorý v posledných dňoch vzbudil veľký rozruch, ako zrejme aj chcel. Volá sa Penised.com a za 25-35 dolárov vložia títo chalani do loga vašej konkurencie alebo spoločnosti, ktorú nemáte radi penis a to či už vizuálne alebo slovne. Šokujúce, poburujúce ale zároveň prosté, jednoduché a čo je hlavné, virálne nezastaviteľné.

Tento startup zatiaľ nemusel na marketing vynaložiť ani cent a už o ňom vie obrovská masa ľudí. Ako píše portál AdWeek, svedčí o tom spustenie stránky 15.3.2015, kedy už po prvom týždni ju videlo viac ako milión ľudí a startup dostal viac ako 1000 žiadostí o penisové dizajny log. Úvodné logá známych spoločností, ktoré autori zatiaľ upravili sú čisto len na predstavu ľudí, ako to celé môže a bude vyzerať. Dodávame, že identita dvoch chalanov, autorov tohto projektu zostáva zatiaľ neznáma. Tak nech sa páči, nižšie už môžete nájsť najrôznejšie logá globálnych značiek v penisovej úprave, príjemnú zábavu :)

adidas aig airbnb bank of america bp coca cola ebay goldman sachs ibm olympijske hry starbucks twitter uber walmart pepsi

Komentáre

Najnovšie