Prejsť na obsah

McDonald's testuje All You Can Eat, hranoliek si môžete dať koľko vládzete

Ak patríte medzi fanúšikov najznámejšieho fast foodu na svete McDonald’s, možno sa už onedlho dočkáte novinky vo vašej prevádzke. Spoločnosť totiž začala s testovaním formátu stravovania All You Can Eat alebo zjedz všetko čo zvládneš.

Z tejto novinky sa však môžu tešiť len milovníci hranoliek. Ak patríte medzi tých, ktorí nevedia odolať smaženým zemiakovým prúžkom z McDonaldu a jedna porcia vám je málo, potom sa môžete začať pomaly tešiť. Americká spoločnosť totižto začína s testovaním tohto stravovacieho formátu. Zatiaľ síce len v novej prevádzke v americkom meste St. Joseph v štáte Missouri, no ak sa tento koncept osvedčí, je pravdepodobné, že sa rozšíri aj do ďalších prevádzok v USA a následne možno aj po celom svete.

mcdonalds st joseph

Cena za bezodné hranolky zatiaľ nie je známa avšak hladošom a milovníkom hranoliek sa tento koncept určite oplatí. Mimochodom, nová prevádzka v meste St. Josephs má okrem hranolkového All You Can Eat konceptu aj inú novinku. Zákazníci si tu môžu pri špeciálnych kioskoch vyskladať burger podľa svojich predstáv, ktorý im následne prinesú k stolu. Portál People ďalej uvádza, že McDonald’s uvažuje aj o raňajkovom menu dostupnom celý deň.

Je otázne, či sa takýto koncept v dobe kedy sa ľudia začínajú stravovať čoraz zdravšie reálne osvedčí. To, či obyvatelia mesta St. Joseph majú dostatočne radi hranolky sa zrejme dozvieme o pár mesiacov. Osud všetkých milovníkov hranoliek z McDonaldu je tak v rukách obyvateľov a návštevníkov tohto mesta. Ak by tento koncept však McDonald’s testoval na Slovensku, o jeho úspech by sa rozhodne netrebalo obávať :)

Komentáre

Najnovšie