Prejsť na obsah

Legendárna Nokia 3310 sa má koncom februára po rokoch vrátiť

Niektoré produkty si získajú srdcia používateľov po celom svete a vyčaria im úsmev na tvári a spomienky aj po rokoch. Presne to je prípad legendárneho telefónu Nokia 3310, ktorý sa po rokoch vracia späť.

Návrat inkonického telefónu na trh by sa mal uskutočniť už koncom februára 2017. Na trh bola Nokia 3310 uvedená v roku 2000 a dá sa povedať, že je kultovým telefónom aj vďaka jej odolnosti, skvelej batérií, ktorá vydržala aj týždeň a na tú dobu zaujímavému dizajnu. Nokia však postupne svoju pozíciu na trhu strácala a časom prišli dnes obľúbené iPhony a začala sa éra smartfónov.

Nokia 3310 ruka

Spoločnosť HDM Global, ktorá dnes vyrába telefóny Nokia, sa podľa portálu Business Insider chystá na uvedenie modernej verzie Nokie 3310 na Mobile World Congress v Barcelone 26. febrára 2017. Spoločnosť to však odmietla komentovať. Bude teda veľmi zaujímavé sledovať, či bude nová 3310 vyzerať rovnako ako jej predchodca alebo sa ňou len inšpiruje. Otázne je, či bude nová 3310 obsahovať aj farebnú obrazovku, foťák alebo či sa do nej budú dať sťahovať aplikácie.

Cena Nokie 3310 by mala byť 59 eur a predaj by mal odštartovať práve v Európe. Tak čo, kúpite si (z nostalgie) novú Nokiu 3310 aj vy a oprášite svoju závislosť na hadíkovi? :)

Komentáre

Najnovšie