Prejsť na obsah

Koniec septembra bude patriť saunovaniu slovenských startupov

30.9. bude slovenským startupom skutočne horúco. Nie však kvôli počasiu, ale z dôvodu, že do Bratislavy zavíta jeden z top európkych akcelerátorov Startup Sauna. Tento akcelerátor je aktívny v oblasti severnej a východnej Európy a svoju centrálu má vo fínskych Helsinkách, ktoré aj vďaka nemu patria medzi najlepšie európske startupové lokality.

Prihlásiť sa môžu všetky startupy, ktoré majú dokonalý tím, nápad s globálnym potenciálom a hotový produkt alebo prototyp. Koučovia vyberú startupy, ktoré môžu celému eventu priniesť čo najväčšiu hodnotu. Mimochodom, keď už sme pri koučoch, tými budú Paolo Borella, Juha Kaunisto a Mike Bradshaw a okrem nich sa vybrané startupy budú môcť stretnúť a poradiť aj s ďalšími mentormi a investormi. Prihlásiť na event sa do 24.9. môžete TU. Ak máte záujem prihlásiť sa aj priamo do Startup Sauna akcelerátora v Helsinkách, môžete tak spraviť TU a to do 28.9.2014. Bližšie informácie o evente nájdete TU.

Startup Saunu nám na Slovensko prináša BrainHouse, kde sa od 10:00 aj celý event uskutoční a odkiaľ vám samozrejme prinesieme bližšie informácie. Večer bude nasledovať afterpárty v Connecte, ktorú by ste si určite nemali nechať ujsť, pretože tam bude mnoho zaujímavých ľudí zo sveta startupov. Nezabudni, 30.9. bude v Bratislave veľmi horúco! :)

Komentáre

Najnovšie