Prejsť na obsah

Je to len niečo viac ako mesiac, odkedy Instagram uviedol video funkciu s názvom Instagram Video, o čom sme vás informovali aj v našom článku. Od minulého týždňa však táto populárna aplikácia na úpravu fotiek priniesla vo verzii 4.1 viaceré nové funkcie a vylepšenia, vrátane možnosti vložiť do aplikácie video priamo z vašej galérie.

Po spustení video funkcie Instagram umožňoval pridať len video, ktoré bolo natočené prostredníctvom aplikácie. Aj keď aplikácia fungovala skvele, nebolo možné pridať videá, ktoré boli natočené ešte pred spustením tejto funkcie.

Teraz už môžete vkladať videá z vašej galérie a zdieľať ich s priateľmi. Videá si môžete upraviť ako len chcete a ak je aj video pridlhé, môžete si ho priamo v aplikácii skrátiť. Video v Instagrame je odteraz dostupné aj pre používateľov Android zariadení, ktorí majú Android 4.0.

Instagram 4.1 video

Pri fotografiách majú teraz navyše používatelia iOSu prístup aj k novej automaticky zaostrujúcej technológii. Nová ikona zaostrenia dáva iPhonom a iPadom možnosť zaostriť fotky, ktoré ich majitelia odfotili cez Instagram, ako aj fotky, ktoré pred zdieľaním vložia do aplikácie zo svojej galérie.

Instagram 4.1 foto

Čo si myslíte o nových funkciách Instagramu? Budete ich využívať?:)

 

Mashable

Komentáre

Najnovšie