Prejsť na obsah

Už onedlho vypustí pražská Wayra prvých 8 absolventov svojho akceleračného programu. Väčšina terajších účastníkov je zo Slovenska a preto sme veľmi zvedaví, či tomu tak bude aj v druhom kole tohto programu.

O pokrokoch jednotlivých tímov počas ich účasti v akcelerátore Wayra vás budeme čoskoro informovať, keďže Demo Day na ktorom sa všetko podstatné dozvieme a ktorým sa prvé kolo akceleračného programu definitívne uzavrie je na programe už vo štvrtok 6.2. o 18:00 v Prahe.

Prihlášky do druhého kola Wayry sú už niekoľko dní otvorené a prihlásiť sa môžete na wayra.org/joinus . Najmladší pražský akcelerátor hľadá aktuálne 10 startupov. Prihlásiť sa je možné do 23.2. a desiatka úspešných startupových uchádzačov bude známa do 28.3.2013 a následne od začiatku apríla sa presunie na 8 mesiacov do pražských priestorov Wayry na známom Václaváku.

Okrem prvotriednych mentorov získa desať účastníkov aj konexie na slávny YCombinator, Rona Conwaya či Stevena Blanka, ale aj investíciu vo výške 40 000 €, skvele štrukturovaný akceleračný program a v neposlednom rade aj potenciálny prístup k 300 miliónom zákazníkov Telefónicy v Európe a Južnej Amerike. Ide o poslednú šancu prihlásiť sa do akcelerátora v Česku, a navyše nebolo by zlé slovenskú vlajku držať vo Wayre aj naďalej, takže Startuperi, neváhajte ani chvíľu!:)

Wayra

Komentáre

Najnovšie