Prejsť na obsah

Včera sme vám priniesli zaujímavú informáciu o tom, že WebSupport na čele so svojím kapitánom Michalom Trubanom dosiahol hranicu 100 000 aktívnych domén. A keďže Michala Trubana okrem vášnivého športovca poznáme aj ako obľúbeného blogera, prinášame vám jeho blogpost s názvom ´´Dosiahli sme 100 000 aktívnych domén´´, v ktorom okrem svojho pohľadu na tento míľnik pridáva všetkým aj jedno veľké ĎAKUJEM! Pridali sme aj infografiky, ktoré zverejnil na svojom Facebooku a teší nás, že opäť nezabudol na diakritiku, thumb up :)

Máme za sebou ďalší míľnik. Dosiahli sme 100 000 aktívnych domén. Bola to dlhá a poučná cesta. Začala známou príhodou na strednej škole niekde v roku 2002, keď mi volal prvý zákazník cez veľkú prestávku a ja som jedol banán. Ten klient je doteraz u nás. Veľmi si to vážim, a ako poďakovanie, bude mať doménu navždy zadarmo.

Truban3

Každý sa ma pýta, aký je recept na úspech a ako sa nám to podarilo. Ten klient a jeho vernosť  symbolizuje, začo vďačíme tomuto úspechu.

Zmyslom tohoto blogpostu je jediné. Poďakovať sa Vám za všetko. Za to, že ste s nami aj v dobrých aj zlých chvíľach. Že nás milujete aj nenávidíte. Že spolu s nami budujete svoje internetové životy. Že používate naše služby a že vyžadujete od nás 100 000 percentnú kvalitu a pripravenosť. Kvôli Vám to všetko robíme a Vďaka Vám sa to aj podarilo.

Truban2

Jednou z mnohých vecí, ktoré pre Vás môžeme na oplátku urobiť, je nesklamať túto dôveru. Ešte viac pridať a makať najviac, ako vieme, aby ste boli spokojní, Vaše podnikanie a služby expandovali medzi ľudí.

Truban1

Prvých 5000 domén nám trvalo 6 rokov. Za ďalších 6 sme dali zvyšných 95 000. To hovorí o tom, aký rast sme naštartovali, keď sme sa do toho poriadne pustili.

  • naučili sme sa prispôsobovať a rýchlo rásť
  • naučili sme sa spravovať 10, 100, 1000, 10 000 a 100 000 domén
  • naučili sme sa riadiť firmu o 2, 20 a 50 ľudoch
  • naučili sme sa vyriešiť 20, ale aj 20 000 ticketov mesačne

Musíme sa naučiť ešte veľa vecí a na to sa všetci tešíme.

Vďake ešte raz všetkým.

My samozrejme touto cestou WebSupportu tiež gratulujeme, špeciálne Michalovi, bez ktorého si slovenskú startup scénu ani nevieme predstaviť! A pridávame tiež jedno veľké ĎAKUJEME :)

Komentáre

Najnovšie