Prejsť na obsah

Obrázok niečoho, čo vyzerá ako plastové predajné obaly pre nový lacnejší iPhone o ktorom sa už dlhšie hovorí sa objavil na čínskom diskusnom fóre WeiPhone.

Špekuluje sa, že iPhone 5C, by mal byť lacnejším bratom nasledovníka dnešného iPhonu 5, ktorý zrejme ponesie názov iPhone 5S. Oba telefóny by mali byť súčasťou jesennej produktovej ofenzívy Apple. Obrázok s množstvom plastových obalov na iPhone 5C bol prvýkrát verejne prezentovaný na francúzskom portáli Nowhereelse.fr.

Apple iPhone 5C balenia

Apple iPhone 5C balenia

Niektoré portály však špekulujú aj o možnosti, že písmeno C má význam slova color (farba), nakoľko lacnejší iPhone by mal prísť na trh vo viacerých farebných variantoch.

Portál Nowhereelse.fr taktiež informoval, že užívateľ, ktorý inkriminovanú fotku nahral na fórum WeiPhone, spomínal toto zariadenie aj vo svojich starších príspevkoch.

Špekulácie hovoria, že iPhone 5C by mal byť kombináciou iPhonu 5, iPodu touch a iPodu classic. Apple správy o spomínanom lacnejšom iPhone nepotvrdil, napriek tomu už tu môžete nájsť predpokladané vlastnosti a ceny.

Mashable

Komentáre

Najnovšie