Prejsť na obsah

AKTUÁLNE: Slovenský startup Staffino dostal investíciu od Neulogy Ventures

Jeden z najúspešnejších a najznámejších slovenských startupov súčasnosti Staffino dostal podľa našich informácií investíciu od slovenského investičného fondu Neulogy Ventures. Pre Startupers.sk to potvrdil CEO Staffina Tomáš Rosputinský, ktorý nám poskytol aj nasledujúce krátke vyhlásenie: „Moment, keď sa dozviete, že váš nápad upútal rešpektovaného investora, to sa nezabúda. Sme radi, že Neulogy Ventures verí rovnako produktu aj nášmu našliapnutému tímu. Očakávame, že nám finančná investícia, skúsenosti a vzťahy NV s biznisovými špičkami pomôžu akcelerovať a škálovať projekt omnoho rýchlejšie.“

Stafino Bday
Bližšie detaily investície zatiaľ zverejnené neboli, avšak s veľkou pravdepodobnosťou sa jedná investíciu vo výške minimálne niekoľkých stoviek tisíc €. Podľa portálu Crunchbase, ktorý zverejňuje investície do startupov po celom svete, Staffino doteraz získalo počas svojho pôsobenia v pražskej Wayre investície vo výške takmer 60 000€. Okrem toho však víťaz kategórie Digital na minuloročných StartupAwards.SK získal na tomto odovzdávaní slovenských startup Oscarov aj špeciálnu cenu na rozbeh Staffina v USA v hodnote 25 000€. Ide tak bezpochyby o doteraz najväčšiu investíciu pre jedného z troch slovenských účastníkov programu We4Startups, vďaka ktorému sa mohlo Staffino ukázať pred investormi aj v samotnom Silicon Valley.
Staffino
Pre Neulogy Ventures ide v tomto roku už o šiestu investíciu. Tou poslednou bola minulotýždňová investícia do bulharského startupu Ingen.io sídliaceho v Bratislave. Pokúšame sa samozrejme zistiť aj bližšie informácie týkajúce sa investície Neulogy Ventures do Staffina. Každopádne obom stranám srdečne blahoželáme, Staffinu k stabilnému a serióznemu investorovi, ktorý ich zaručene posunie ďalej a Neulogy Ventures k skvelej investícií do startupu, ktorý má skutočný potenciál, k plnému využitiu ktorého bude mať aj vďaka tejto investícii omnoho bližšie ako doteraz! :)
Staffino unstoppable

Komentáre

Najnovšie