Prejsť na obsah

Aj startupisti vedia športovať. To sa potvrdilo minulý štvrtok na bratislavskej Magio pláži, kde The Spot zorganizoval prvý ročník Startup Volleyball Cupu. Už od 14:00 sa začali schádzať tímy a ľudia zo startupového prostredia a pripravovali sa prípravnými zápasmi.

Začiatok bol naplánovaný na 16:00, kedy sa už na Magio Pláži nachádzalo všetkých 16 volejbalových tímov. Hralo KO systémom dvaja proti dvom na 2 víťazné sety. Zúčastnenými tímami boli: Creedo, Startup Summer School 1 a 2, KPMG, The Spot, Google, WebSupport, Doctori, CloudFender, Alice, Slovak Telekom, Learn2Code, Vacuum Labs, FIT, ZaMenej.sk a nemohol samozrejme chýbať ani tím Startupers.sk.

SVC 2014

Startupers.sk v prípravnom zápase porazilo KPMG 2:0 na sety, ale v následnom súťažnom zápase s týmto súperom sa jazýčky váh otočili a tak KPMG vyhralo v dvoch tesných setoch 2:0. Do finálovej štvorky sa po napínavých zápasoch prebojovali nakoniec tímy Creedo, WebSupport, Doctori a ZaMenej.sk. Víťazom prvého volejbalového turnaja startupistov sa nakoniec stal tím Creedo, ktorý bol už od začiatku turnaja postrachom všetkých tímov. Na druhom mieste skončil tím ZaMenej.sk, tretí skončil WebSupport s Michalom Trubanom a nešťastná zemiaková medaila sa ušla tímu Doctori.

SVC 2014 pavuk

Prvý ročník Startup Volleyball Cup však ukázal, že aj v startupistoch sa skrýva športový potenciál a preto sa už všetci bezpochyby tešia na ďalší ročník a my sa k nim len pridávame :)

Komentáre

Najnovšie