Prejsť na obsah

Ako by vyzerali postavy zo seriálu Priatelia keby boli na sociálnych sieťach?

Seriál Priatelia je jedným z celosvetovo historicky najúspešnejších sitcomov a nepochybujeme, že aj vy túto newyorskú partiu zábavných ľudí určite poznáte. Tento seriál sa stal populárnym hneď od svojho začiatku v roku 1994 a jeho obľúbenosť neklesla ani do natočenia posledného dielu v roku 2004. V roku 1994 však ešte pripojenie na internet ešte nebolo bežné a ani v roku 2004 ešte neexistoval boom sociálnych sietí, ktorý začal až niekoľko rokov na to.

Preto sme nikdy nemali možnosť vidieť priamo v deji tohto seriálu napríklad zakomponovaný Facebook, LinkedIn, YouTube alebo Twitter, ako tomu je v najnovších seriáloch. A preto sa v portáli BuzzFeed zamysleli, ako by asi vyzerali hlavní hrdinovia tohto seriálu na rôznych sociálnych sieťach, keby sa seriál natáčal v tejto dobe alebo keby mala táto partia v tom čase k dispozícii to, čo dnes máme my. Myslíme si, že sa naozaj trafili, tak nech sa páči :)

Rachel

Rachel by bola jedným z vašich najhorších priateľov na Facebooku, keďže jej príspevky by boli zložené hlavne zo zmien jej stavu z je to komplikované na nie je vo vzťahu a podobne.

Joey

Joeyho najobľúbenejšou aplikáciou by bol jednoznačne zoznamovací Tinder, na ktorom by mohol hľadať a kontaktovať množstvo jeho potenciálnych ženských koristí.

Monica

Monica by bola vášnivou používateľkou Pinterestu, kde by trávila večery zdokonaľovaním veľkého množstva svojich pinboardov (pin tabúľ s vecami, ktoré ju zujímajú) a s radosťou by kritizovala pinboardy ostatných.

Ross

Ross musí byť ako vždy iný, a preto by zaručene nenávidel sociálne siete, ale na LinkedIne by bol aj tak. Keďže by určite povedal, že to sa predsa neráta.

Phoebe

Video s pesničkou o smradľavej mačke by na YouTube pravdepodobne nabralo virálne parametre a dostalo by sa medzi množstvo ľudí, čím by sa Phoebe stala slávna. A naďalej by pokračovala v postovaní videí s pesničkami, pre svoju malú skupinku fanúšikov.

Chandler

Najobľúbenejšou Chandlerovou sociálnou sieťou by bol Twitter, kde by mu jeho hrozné tweety s vtipmi a slovnými hračkami priniesli množstvo followerov (nasledovateľov).

Gunther

A na záver Gunther dal ešte koncom roka 2011 príspevok na sociálnu sieť Google+ a doteraz čaká, či mu naň niekto zareaguje, zatiaľ však bezúspešne.

Čaro tohto seriálu zrejme nikdy nevymizne, čoho dôkazom je množstvo fanúšikov po celom svete a koniec koncov aj tieto profily hlavných hrdinov. A čo vieme, možno sa raz ešte dočkáme aj pokračovania po rokoch a inovácií tam bude až až! :)

Komentáre

Najnovšie