Prejsť na obsah

Ak sa aj ty chceš stať webovým rebelom, máš na to už len jeden deň!

Chalanov z Learn2Code Radovana Debnára a Mariána Kristeľa určite poznáte. Tento rok to budú už dva roky, čo vzdelávajú rôznych ľudí v oblasti programovania a webdizajnu (pamätáme si to dobre, pretože Startupers.sk vzniklo približne v rovnakom čase :)). Po tom, čo sme vás v septembri informovali o tom, že Learn2Code bude fungovať aj v ďalších mestách po Slovensku (keďže niektorí ľudia dochádzali len kvôli týmto kurzom stovky kilometrov do BA), rozhodli sa chalani spustiť ďalšiu novinku, tentokrát projekt s názvom WebRebel.

WebRebel je prvý slovenský online kurz určený na tvorbu webov. Inštruktorom je Roman Hraška, známejší pod prezývkou yablko, ktorý naučil tvoriť webstránky už nejedného človeka a to navyše zábavnou formou jemu vlastnou. Vďaka tomu, že je komplet celý kurz online, sa účastníci kurzu môžu učiť úplné základy stránok, ako HTML a CSS, rovnako JavaScript ale aj tvorbu responzívneho dizajnu, hocikde a kedykoľvek, kedy im to bude vyhovovať. Celý kurz sa skladá zo 115 videotutoriálov, čo je viac ako 20 hodín videí. Zaregistrovať do WebRebela sa však môžete už len do zajtrajšej polnoci! Zatiaľ tak spravilo už viac ako 3000 ľudí.

Kto by si chcel kurz vyskúšať, ale nie je si istý, či to je preňho to pravé orechové, môže sa zaregistrovať priamo TU a dostane 15 úvodných lekcií zdarma. Na výber sú okrem toho aj 3 balíčky, ktoré si môžete predplatiť. Prvý s názvom Rebelík za 49€ obsahuje kurz HTML a CSS. Druhý Rebel za 99€ už obsahuje celú kurzovú ponuku a tretí kurz Revolucionár za 199€ sa od neho líši tým, že zahŕňa možnosť po dobu 3 mesiacov priamo komunikovať všetky svoje otázky priamo s yablkom. To však nie je všetko! Ak si kurz zaplatíte a nebudete s ním spokojní, je tu stále možnosť vrátenia peňazí (avšak pochybujeme, že niekto bude nespokojný :)). Tu je malá ukážka, ktorá vás určite presvedčí ;)

Na záver ešte jedna dôležitá informácia, každý zaregistrovaný je automaticky zaradený do žrebovania, kde sa vylosuje jeden šťastlivec, ktorý dostane celý kurz Rebel zdarma. A nezabudnite, registrovať sa dá už len do zajtrajšej polnoci, teda poslednú registráciu môžete uskutočniť najneskôr 8.1.2015 o 23:59:59. Držíme Learn2Code palce s ich novým projektom a nezabudnite, jednoduchšie a zábavnejšie ako s WebRebelom sa tvoriť weby skrátka nenaučíte!

Komentáre

Najnovšie