Prejsť na obsah

6 aplikácií, ktoré by nemali chýbať v smartfóne každej modernej ženy

Väčšina žien svoj telefón nenosí v kabelkách ale držia ho v pohotovostnom režime priamo v pravej ruke. Okrem fotenia a písania správ vie za vás telefón spraviť hotové zázraky. Facebook a  Instagram máme takmer všetky. Aké aplikácie však môžu pomôcť zvládnuť každodennú realitu modernej ženy?

1. Wunderlist

Alfa a Omega ženského fungovania. Zoznamy. Veľa zoznamov! Nákupné, čo vziať na dovolenku, to-do listy, aktuálne novoročné predsavzatia a mnoho iných. Na papieri, preškrtané, neprehľadné. A tá katastrofa, keď sa jednoducho vyparia. S touto šikovnou appkou je však tvorba zoznamov hrou! Registrovať sa môžete jednoducho aj prostredníctvom svojho Facebook, Google+ alebo Microsoft účtu. Výhodu majú zákazníčky Telekomu, ktoré môžu využívať premium služby Wunderlistu, a to na celý rok zdarma. Svoje zoznamy môžete vytvárať a kontrolovať aj na počítači. Môžete ich zdieľať so svojím mužom (čo môže byť veľmi praktické, ak vám nevie kúpiť vhodný darček), priateľmi, teda s kýmkoľvek. Hrajte sa so zložkami, upratujte a škrtajte zvládnuté položky v zozname či úlohy. Lebo aj tie si môžete do aplikácie zapísať. Ak chcete, aplikácia vám vaše úlohy rada pripomenie.

ženy aplikácie

2. Clue

Už žiadne červené bodky do kalendára. Vložíte primárne dáta, napríklad dĺžka cyklu, posledná menštruácia, trvanie menštruácie a podobne a appka vám vyráta váš cyklus. Aplikácia funguje ako kalendár, do každého dňa si viete vložiť rôzne tagy, ktoré sa týkajú vášho cyklu. Chránený alebo nechránený sex, silnú alebo slabú menštruáciu, PMS a mnoho ďalšieho! Ak užívate tabletky, aplikácia vám pripomenie ich užívanie. Určite oceníte jednoduchosť a pekný dizajn. Svoj cyklus môžeš sledovať aj na svojich smarthodinkách. Aplikácie je dostupná pre Android a iOS.

3. Pinterest

Hneď na začiatku treba podotknúť, že Pinterest nie je len aplikácia, ale priam závislosť. Skutočné závisláčky pri ňom dokážu stráviť každý upršaný víkend a nikdy nemajú dosť. Ak hľadáte inšpiráciu na čokoľvek, tu ju určite nájdete. Iba zadáte do vyhľadávača to, čo hľadáte. Po registrácii si určite zamilujete možnosť tvorby násteniek. Ja osobne ich mám 7 a určite to nie je definitívne číslo. Nástenky užívateľov môžete aj odoberať a zabezpečiť si tak pravidelnú dávku inšpirácie. A ak si neželáte nástenku zdieľať so svojimi priateľmi, jednoducho si spravíte skrytú nástenku. Takže hurá do pripínania!

4. Spotify

Počúvanie hudby je pre mnohé z nás každodennou záležitosťou. Či už sa potrebujete sústrediť, namotivovať pri behaní alebo iba tak relaxovať, Spotify je jasnou voľbou. Premium účet za 5,99 eur mesačne sa tu rozhodne oplatí. Získate neobmedzený prístup k desiatkam miliónov piesní bez reklám a ak nemáte prístup k internetu, určite oceníte offline režim, pri ktorom máte prístup k piesňam, ktoré ste si jednoducho stiahli do vášho smartfónu.

ženy aplikácie

5. Keep Shopping

Ak máš rada prehľad v najnovších trendoch, aplikácia Keep je pre teba ako stvorená! Prostredníctvom Keep máš k dispozícii obrovský obchod s oblečením a rôznymi drobnosťami, ktoré skrášlia tvoj domov a mnoho iného. Vytváraj svoje kolekcie na snívanie alebo na nákup a ak náhodou cena tvojho obľúbeného produktu klesne, Keep ti to rád pripomenie. Aplikácie je k dispozícií pre iOS a Android.

ženy aplikácie

6. Spendee

Chceš mať prehľad o tom, koľko mesačne minieš na kozmetiku, nákupy alebo priateľov? Aplikácia od bratov Čechov Spendee ti pomôže zmanažovať všetky svoje príjmy a výdaje a tak budeš mať neustále prehľad o svojich financiách. Okrem toho budeš mať so Spendee prehľad na akých miestach najviac míňaš a ak chceš, môžeš svoje financie zdieľať so svojou rodinou. To všetko je zabalené v milom a sympatickom dizajne. Pre zákazníkov Telekomu je k dispozícii premium verzia Spendee na rok zdarma.

ženy aplikácie

Komentáre

Najnovšie